IT články pre značku: #Sprava siete

#Sprava siete
#Eset

WIFI sieť

WIFI sieť je dnes neoddeliteľnou súčasťou každej počítačovej siete. Jej základnú konfiguráciu zvládne aj bežný používateľ na zariadení za pár EUR. Čo si však bežný používateľ neuvedomí sú oblasti bezpečnosti, kvality a rýchlosti siete a riešenie možných problémov.

Čítať »
#Cloudove riešenia

Antivírus

Antivírusová ochrana pracovných staníc, serverov a aj ďalších zariadení v počítačovej sieti je dnes považovaná za úplné minimum v oblasti bezpečnosti. Softvér sám o sebe je nevyhnutný, ale súčasťou dobre nastavenej bezpečnostnej politiky je aj dôsledný monitoring hrozieb detekovaných antivírusovým softvérom, ich manažment a centrálna správa.

Čítať »
#Kerio

Firewall

K základným a aj bežným bezpečnostným prvkom v oblasti firemnej IT bezpečnosti patrí firewall.

Čítať »
#Mailové riešenia

E-mailové riešenia

Väčšina firiem dnes vlastní svoju internetovú doménu, teda meno pod ktorým beží firemná webová stránka a firma vie pomocou neho aj komunikovať cez vlastné emailové schránky. Možností, ako môžu byť emaily prevádzkované je niekoľko a každá ma svoje výhody a nevýhody a aj veľký vplyv na efektivitu práce. Prejdeme od tých najmenej vhodných pre efektivitu práce až po tie najlepšie a tu sú základné možnosti:

Čítať »
#Microsoft 365

Riešenia pre tímovú spoluprácu

Homeoffice, alebo práca z domu je už dnes bežnou súčasťou každého povolania pracujúceho v kancelárií. Aj keď sa zväčša jedná o jej hybridnú formu, teda že niektoré dni sme doma a niektoré dni sme v kancelárií, ľudia sa navykli na pohodlie online meetingov, online chatov, zdieľania dát atď.

Čítať »

BEZPLATNÁ IT ANALÝZA

IT analýza je nástroj na to, aby sme Vás dobre spoznali a mohli Vám pomôcť vyriešiť Vaše problémy s IT. Ide o analýzu aktuálneho stavu IT vo Vašej firme, zistenie ako pracujete, čo Vás trápi a kam sa chcete dostať v budúcnosti.