IT BLOG

IT blog

Prečítajte si najnovšie články zo  sveta AlfaPro – správa siete. Informácie a zaujímavosti zo sveta informačných technológií.

Vyberte kategóriu

cloudove riesenia
IT riešenia

Cloudové riešenia pre firmy

Cloudové riešenia pre firmy alebo cloud computing sú formou poskytovania služieb a programov uložených na serveroch, ktoré sa nachádzajú v datacentrách, pričom užívatelia k nim môžu pristupovať cez webový prehliadač, VPN tunel, terminálového klienta alebo inou formou. V súčasnosti sa cloudové technológie stávajú neoddeliteľnou súčasťou podnikania a ich význam neustále rastie. Podľa dát z Eurostatu,

Čítať »
Články o IT bezpečnosti

Ako ochrániť firemnú Wi-fi sieť

Mnohé firmy dnes nejakým spôsobom využívajú Wi-fi sieť. Jej bezpečnosť by však pre firmy mala byť kľúčová. Wi-fi siete sú žiaľ značne zraniteľné voči kybernetickým útokom, najmä ak nie je dostatočne zabezpečená.

Čítať »
IT riešenia

Systém na riadenie vzťahov so zákazníkmi (CRM)

Ponúkame komplexné riešenie v oblasti riadenia vzťahov so zákazníkmi. Systém CRM vTiger, ktorý Vám vieme poskytnúť je open-source, takže nemusíte platiť za jeho licenciu. Nainštalujeme ho do Vašej infraštruktúry, alebo ho budeme prevádzkovať na našich serveroch. Výhodou tohto systému je, že vie fungovať na akomkoľvek webovom hostingu, čiže je prevádzka je veľmi lacná.

Čítať »
IT riešenia

Monitorovanie efektivity zamestnancov

Ide o monitorovanie využívania IT prostriedkov zverených zamestnancom. Týmto sa myslí sledovanie využívania internetu, práca s aplikáciami, tlač, práca so súbormi, monitorovanie instant messagingu a iné.

Čítať »

KNIHA RIEŠENÍ

Najlepšie referencie sú pre nás spokojní klienti, dobre urobená práca a zrealizované IT riešenia. Naše reprezentatívne projekty z rozličných oblastí sme spísali a vydali pre Vás o nich knihu.

Prinesieme Vám ju a aj Vám poradíme.