IT články pre značku: #Komplexné serverové riešenia

#Komplexné serverové riešenia
#Data

Zálohovanie

Zálohovanie patrí do IT bezpečnosti a je asi najlepšou ochranou pred stratou dát zapríčinenou buď úmyselným útokom na firemné dáta, alebo neúmyselnou chybou.

Čítať »
#Home office

Vzdialené pripojenie (VPN)

Zväčša ide o aplikáciu vo Vašom počítači, Vám umožní pripojiť sa zabezpečene cez sieť internet do Vašej firmy a využívať všetky jej zdroje, ako sú napríklad dáta v dátovom úložisku, tlačiarne, informačné systémy atď.

Čítať »
#Cloud

Komplexné serverové riešenia

Komplexné serverové riešenia sa navrhujú presne podľa potrieb zákazníka na základe zrealizovanej bezplatnej analýzy IT. Ide o analýzu Vášho aktuálneho stavu IT a Vašich potrieb, bez ktorého Vám nevieme vytvoriť riešenie na pokrytie Vašich potrieb a možností.

Čítať »
#Cloud

Virtualizácia

Bežnou súčasťou serverových riešení či už on-premise (na servery umiestnenom u klienta) alebo pri cloudových  serverových riešeniach využívame virtualizáciu.

Čítať »

BEZPLATNÁ IT ANALÝZA

IT analýza je nástroj na to, aby sme Vás dobre spoznali a mohli Vám pomôcť vyriešiť Vaše problémy s IT. Ide o analýzu aktuálneho stavu IT vo Vašej firme, zistenie ako pracujete, čo Vás trápi a kam sa chcete dostať v budúcnosti.