Webové riešenia a webhosting

Webové riešenia a webhosting

Pre webové riešenia, eshopy a emarketing sme si vytvorili vlastný projekt Kubenoid, aby sme sa odlíšili v inej ale pritom príbuznej oblasti.

Webové riešenia a webhosting

Pre webové riešenia, eshopy a emarketing sme si vytvorili vlastný projekt Kubenoid, aby sme sa odlíšili v inej ale pritom príbuznej oblasti.

Pár slov o Kubenoid

Naše skúsenosti pretavujeme do webových stránok, eshopových riešení, ktoré v sebe zahŕňajú optimalizácie pre vyhľadávanie, kreatívu a jasnú stratégiu vedúcu k jasnému cieľu získať zákazníka. Vybudovali sme značku, ktorá je dôveryhodná a stabilná. Viac ako dekádu pripravujeme riešenia, ktoré pomáhajú naším klientom rásť a rozširovať ich podnikanie. Sme tím, v ktorom nájdete marketérov, IT-čkárov, obchodníkov ale aj ľudí z umeleckého prostredia. To je naša konkurenčná výhoda.

Riešenia, ktoré ponúkame našim klientom v oblasti webových riešení:

 • Webová stránka.
 • Elektronický obchod alebo iný webový informačný systém (napr. pre realitné kancelárie).
 • Webový informačný systém vytvorený podľa požiadaviek na základe komerčného / open-source softvéru.
 • Webový informačný systém s funkcionalitami programovanými na mieru.
 • Webový informačný systém plne vytvorený na mieru.

Ruka v ruke s webovými riešeniami ide eMarketing, kde vieme pomôcť v širokom spektre činností:

 • SEO je skratka pre optimalizáciu pre vyhľadávače, čo je súbor postupov určených na zlepšenie vzhľadu a umiestnenia webových stránok v organických výsledkoch vyhľadávania. Keďže organické vyhľadávanie je najvýznamnejším spôsobom, akým ľudia objavujú a pristupujú k online obsahu, dobrá stratégia SEO je nevyhnutná na zlepšenie kvality a kvantity návštevnosti vašich webových stránok.
  Tvorba SEO je technické, takže možno neviete, že ste ich zanedbali. Akonáhle však začnete vykonávať zmeny, uvidíte výhody pre nasledujúce roky.
 • Platená reklama – Google Ads je online reklamný program spoločnosti Google. Prostredníctvom služby Google Ads môžete vytvárať online reklamy, ktoré oslovia ľudí presne vtedy, keď majú záujem o produkty a služby, ktoré ponúkate.
  Google Ads je produkt, ktorý môžete použiť na propagáciu svojho podnikania, pomoc pri predaji produktov alebo služieb, zvýšenie povedomia a zvýšenie návštevnosti svojich webových stránok.
 • Reklama vo vyhľadávacej sieti: Platená reklama vo vyhľadávaní (známa aj ako sponzorované reklamy, PPC reklama) je technika, ktorá zobrazuje reklamy vo výsledkoch vyhľadávania vždy, keď niekto vyhľadáva služby alebo produkty ponúkané inzerentom. Takto zobrazená reklama dokonale zodpovedá každému dopytu.
 • Reklama v obsahovej sieti: Obľúbeným a účinným formátom digitálnej reklamy je obsahová reklama. Je úplne poháňaná vizuálnymi prvkami, ktoré využíva na prilákanie pozornosti a šírenie povedomia o značke na internete.Najpoužívanejšie platené reklamy:

Webhosting ponúkame v spolupráci s renomovanou slovenskou webhostingovou firmou, kde vieme zabezpečiť všetko pre bezproblémový chod webovej stránky s dobrým zálohovaním.

Zdieľať článok

KNIHA RIEŠENÍ

Najlepšie referencie sú pre nás spokojní klienti, dobre urobená práca a zrealizované IT riešenia. Naše reprezentatívne projekty z rozličných oblastí sme spísali a vydali pre Vás o nich knihu.

Prinesieme Vám ju a aj Vám poradíme.

Potrebujete IT riešenie bez stresu a starostí?