Virtuálna telefónna ústredňa

Virtuálna telefónna ústredňa

Vaša telefónna ústredňa je bezpečná, flexibilná a môže byť nasadená a nakonfigurovaná behom niekoľko minút.

Virtuálna telefónna ústredňa

Systém Virtuálnej telefónnej ústredne poskytuje malým a stredne veľkým podnikom hlasovú komunikáciu, pomáha kontrolovať telefónne náklady a užívateľom umožňuje zostať v spojení kdekoľvek /cez telefón v kancelárií, cez počítač a aj cez smartphone/. To všetko pri zachovaní jednoduchosti pre užívateľa. Webové rozhranie umožňuje ovládanie priamo užívateľom. Samozrejmosťou je nahrávanie hovorov, úspora nákladov cez internetových poskytovateľov telekomunikačných služieb, odkazovač s nahrávkou odkazu zaslanou priamo do Vášho emailu a ďalšie revolučné služby.

Využíva priemyslový štandard, protokol SIP VoIP, ktorý je kompatibilní s väčšinou IP telefónov a poskytovateľov SIP a podporuje automatickú konfiguráciu väčšiny populárnych SIP telefónov.

Ústredne sa ľahko implementujú do Vašej dátovej infraštruktúry. Vieme ich poskytnúť ako hardvérové, virtuálne alebo v cloude.

Zdieľať článok

KNIHA RIEŠENÍ

Najlepšie referencie sú pre nás spokojní klienti, dobre urobená práca a zrealizované IT riešenia. Naše reprezentatívne projekty z rozličných oblastí sme spísali a vydali pre Vás o nich knihu.

Prinesieme Vám ju a aj Vám poradíme.

Potrebujete IT riešenie bez stresu a starostí?