Štruktúrovaná kabeláž

Štruktúrovaná kabeláž

Pre našich klientov poskytujeme komplexný servis pri realizácii a vyhotovení štruktúrovaných kabeláži. Pri realizácií Vám spracujeme kompletný projekt riešenia štruktúrovanej kabeláže s ohľadom na dnešné a budúce požiadavky.

Štruktúrovaná kabeláž

Na základe projektu Vám naši pracovníci zrealizujú kabeláž s kvalitnými komponentmi a káblami svetových značiek. Taktiež dodáme, zapojíme a nakonfigurujeme aktívne prvky (router, firewall a iné). Máme skúsenosti z viacerých projektov a preto pre nás nerobí problém zrealizovať kabeláže od malej kancelárie až po veľké budovy. Zrealizovaná štruktúrovaná kabeláž sa kompletne označí a otestuje.

VYBRANÉ REFERENCIE:

LA GAUCHITA – GRILL AND RESTAURANT

Pri rekonštrukcii známej reštaurácii v centre Bratislavy, sme v rekonštruovanej časti natiahli dátové káble, ukončili ich do zásuviek a napojili na existujúcu štruktúrovanú kabeláž.

SKYTOLL A ČESMAD

Vďaka sťahovaniu sa firiem SkyToll a Česmad do nových priestorov, sme mali možnosť zrealizovať novú štruktúrovanú kabeláž.

SLOVENSKÁ KOMORA STAVEBNÝCH INŽINIEROV

V piatich pobočkách po celom Slovensku sme zrealizovali dátovú štruktúrovanú kabeláž, audio-vizuálnu kabeláž, IP kamerové systémy a vybavenie pre videokonferencie.

Zdieľať článok

KNIHA RIEŠENÍ

Najlepšie referencie sú pre nás spokojní klienti, dobre urobená práca a zrealizované IT riešenia. Naše reprezentatívne projekty z rozličných oblastí sme spísali a vydali pre Vás o nich knihu.

Prinesieme Vám ju a aj Vám poradíme.

Potrebujete IT riešenie bez stresu a starostí?